Dostawa towaru

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

  Większość zamówień rozpocznie przetwarzanie tak szybko, jak zakup online jest całkowicie zakończone. Po złożeniu zamówienia wybierając opcję płatności kartą kredytową nie będzie naładowany dopóki zamówienie jest wysyłane do Ciebie.

Zakres dostawy: 2-3 dni roboczych

Twoje zamówienie powinno dojść w ciągu dwóch dni roboczych, jeśli zamówienie przed 02:30 po południu. Otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy zamówienie zostało wysłane.

Jakie są moje koszty wysyłki?

  adidas pobiera płaskie ceny dostawy na statek do rozwiązania. Płaskie stawki odpowiadają metody dostawy. Ceny (. VAT) przedstawiają się następująco:

- Dostawa standardowa £ 3,95

Dla wszystkich zamówień przekraczających wartość £ 69, standardowa wysyłka jest oferowana za darmo.

  DOSTAWA

  W kasie, użytkownik zostanie poproszony o wybranie sposobu dostawy dla danego produktu (-ów). Całkowite koszty dostawy automatycznie obliczyć podczas kasy przed zakończeniem zamówienia. Gdzie mogę znaleźć informacje o śledzeniu o moim zamówieniem?

  Możesz śledzić stan dostawy w dowolnym momencie w sekcji "Moje konto" na stronie internetowej. Gdy zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz także potwierdzenie e-mail z numerem przesyłki. Z tym numerem przesyłki można śledzić swoje zamówienie bezpośrednio przez naszego partnera transportowego w dowolnym momencie.

Jakie są zasady programu?

  Niestety nie jesteśmy w stanie produktów walutowych. Wynika to z faktu, że nasza realizacja zleceń rozpoczyna się tak szybko, jak zamówienia. Jeśli chcesz wymienić towar, trzeba będzie zwrócić się do refundacji zakupu i złożyć nowe zamówienie. Jest to możliwe tylko, aby uzyskać zwrot w sprawie sprawozdań gdy zwrot jest zgodny z naszą polityką powrotną.

Jakie są zasady wrócić i ograniczenia?

  Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zamówienia, nasza gwarancja satysfakcji postara się, aby otrzymać zwrot.

Można przywrócić adidas zakupu w ciągu 30 dni od otrzymania zwrotu pełnej ceny. Jeśli zwrot wykracza poza ten okres, czy element jest zużyty, uszkodzony lub nie w oryginalnym opakowaniu, adidas nie może zaakceptować wracać rzeczy i nie może dać zwrot. Odzież powroty mogą być przyjmowane tylko wtedy, gdy oryginalna etykieta / hangtag nie został usunięty.

O nas (About Us)

Jesteśmy profesjonalnym specializer za dostarczanie buty Nike. Naszym celem jest zapewnienie najlepsze buty nike w stosunkowo niższej cenie poprzez utworzenie długoterminowego kooperuje bezpośrednio z obietnicą manufacturer.We że wszystkie buty nike w naszym sklepie są 100% gwarancją wysokiej jakości. Jesteśmy legit hurtownie obuwia Nike. Kupując w naszym sklepie internetowym, będziesz korzystać z wysokimi standardami jakości produktów, szybka dostawa i bardzo dobra obsługa klienta. My z niecierpliwością czekamy na Państwa wizytę i Twoich Graficznych. Miłego dnia!

Nasza historia

Nasza firma została światowym liderem biznesu w sprzedaży towarów konsumpcyjnych niebieskiej wstążki od roku 2006. Od chwili, gdy założył ten sklep, nasza wizja była by dawać ludziom na całym świecie w zakupie i sprzedaży w Internecie.

Nasze Promises

- Znajdź najlepsze źródło towarów konsumpcyjnych oraz zapewnienia możliwie najwyższej jakości.
- Usprawnienie procesu zakupu i płatności i zrobić to tak proste, jak to możliwe.
- Dostarczenie towaru do naszych klientów na całym świecie z szybkością i precyzją.
- Zapewnienie wsparcia klienta 24 godziny w dni powszednie.

Kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek jesteś, oferujemy taką samą cenę dla wszystkich: najniższe możliwe. Czy jesteś hurtownikiem chce zwiększyć przychody, sprzedawcę, który odmawia zapłacenia wysokich cen w danym kraju, czy klient chce zdobyć najnowsze produkty, zapewnia obsługę prędkości światła i ceny hurtowe.

Sklep na bazie graffit-zmienkolor.pl © 2021